„Być na fali” to coś więcej niż sukces

„Być na fali” to coś więcej niż sukces

"Bycie na fali" to nie tylko odnoszenie sukcesów, ale także odnoszenie porażek, przed każdą dobra falą, surfera czeka tysiąc innych, które go wciągną pod wodę, dla mnie bycie na fali to proces wynurzania się z wody silniejszą i próba utrzymania się na niej jak najdłużej, to mozolny i długotrwały proces wymagający odpowiedniej determinacji człowieka. Ludzie całe życie dążą do "bycia na fali" poprzez szukanie sukcesu w rzeczach materialnych. "Być na fali" to proces uczenia się wyciągania wniosków również z porażek. Możemy być na fali swoich życiowych niepowodzeń, i pisze to z osobistego punktu widzenia, sekret tkwi w tym aby umieć opanować te fale, przygodę z surfingiem zaczęłam na Bali, jako odskoczni, a surfing daje mi poczucie że umiem sobie z tymi falami poradzić, sformułowanie te można przypisać każdej dziedzinie życia jak i "trzymanie byka za rogi", surfing świetnie odzwierciedla moje życie, gdyż staram się zawsze być na górze fali, niezależnie od sytuacji życiowej, dlatego zakochałam się w nim, to nie tylko sport a sposób na życie, który chciałabym bardzo kontynuować. Jestem z tych typów które jak coś zaczynają chcą to robić do perfekcji, spełniłam swoje marzenie ucząc się go w niesamowitym miejscu na świecie, niesamowitą radość daje mi kiedy łapie kolejne nowe fale.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”