Być na fali to być (prawdziwie) szczęśliwym

Być na fali to być (prawdziwie) szczęśliwym

Być na fali to szczęście, które czerpie z równowagi. Gdy trzymam równowagę, dostrzegam piękno które mnie otacza i czuje, że jestem jego częścią. To balans pomiędzy mną a światem.

Ostatnio nauczyłam się, że szczęście, to nie jest coś co się przydarza. Jest to coś na czym trzeba się skupić, do czego trzeba dążyć, chcieć tego, a czasem walczyć. Kiedyś, gdy działo się źle, poddawałam się temu, sytuacja mnie pochłaniała - zatrzymywałam się. Dzisiaj, gdy jest źle, wstaje, nie odmawiam sobie przyjemności, uśmiechu, wyzwań - balansuje, jestem w ruchu. Jestem szczęśliwa, bo tak wybieram = jestem na fali nawet gdy nie ma fal!
Zdjęcie "dowodowe" ;)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”