Być na fali razem to być z Antkiem i Leonem w naszej Kia Cee’d

Być na fali razem to być z Antkiem i Leonem w naszej Kia Cee’d

Jestem na fali dosłownie i w przenośni, gdy zabieram moich chłopaków właśnie na fale (sztucznie stworzone) na basenie, ale także w każdym codziennym dniu, gdy razem oddajemy się kibicowaniu na meczu, pływaniu w basenie, panierowaniu kurczaka, czy głośnemu słuchaniu muzyki w naszej „nowej” Kia Cee’d 🫶🏻😊💪🏻 Nasza ulubiona piosenka to „Never Ending Song”, wszyscy znamy na pamięć 🫶🏻☺️ być na fali to mieć to co najcenniejsze przy sobie czyli dzieci, a razem w i z Kia Cee’d „być na fali” w każdej wspólnej podróży 👍🏻😁 dziękuje że jesteście i dzieci i Kia

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”