Być na fali – kuszący zew przestrzeni

Być na fali – kuszący zew przestrzeni

„Być na fali” to zwrot wielu znaczeń, nie tylko w formie fizycznej możemy surfując „być na fali”, szczególnie na tej zielonej, wymarzonej, wyczekiwanej, która dostarcza dreszczyku emocji. Kiedy czujesz naturalną synergię z oceanem, błękitna woda wlewa się nie tylko do pianki ale i do Twojego umysłu, przywołując niesamowity stan medytacji. „Być na fali” ma też dla mnie mentalne znaczenie, gdy po trudnym czasie nieoczekiwanie pojawia się „wiatr w nasze życiowe żagle”, który wynosi nas na fali, ponad zmartwienia, troski i kłopoty. „Być na fali” w podwójnym wymiarze, poczuć flow w harmonijnych uderzeniach fal i w wirze naszego życia. 🏄🏻‍♀️🤙

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”