Być na fali, czyli Mazurska magia

Być na fali, czyli Mazurska magia

W moim autorskim nagraniu wideo, wyruszam na niesamowitą przygodę na Mazury. Otulony piękną naturą, stoję na desce do surfowania, gotowy do podjęcia wyzwania. Słońce świeci na niebie, a jezioro jest spokojne. Nagle, słychać szum wody, i jestem gotów. Wskakuję na deskę i zaczynam gnać po jeziorze, unosząc się na falach, które wydają się tańczyć na rytm wiatru.

Woda jest przejrzysta, a pod jej powierzchnią ukrywa się niesamowity świat roślin i ryb. Na tle zachodzącego słońca mazurskie krajobrazy robią wrażenie. W jednym momencie, zaczynam balansować na desce, wydobywając pełne emocji uśmiechy. To uczucie wolności i jedności z naturą jest niezwykłe.

Nagranie oddaje piękno Mazur i to, jak można być na fali natury, dosłownie i metaforycznie. To nie tylko surfowanie, to przeżycie, które inspiruje do bycia w harmonii z otaczającym światem. Ciesz się razem ze mną tym magicznym rejsowaniem po mazurskich falach!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”