Być na fali, czyli cieszyć się z efektów wysiłku

Być na fali, czyli cieszyć się z efektów wysiłku

Bycie na fali to dla mnie ukoronowanie wysiłku i często ciężkiej pracy. To ten krótki i intensywny czas kiedy wszystko idzie zgodnie z planem. Kiedy czuję satysfakcję i spełnienie. W sporcie, w pracy w życiu! Ten moment jest poprzedzony wieloma próbami, często porażkami i wymaga odwagi, konsekwencji. determinacji i pasji. Bycie na fali to nagroda a także obietnica. Obietnica, że gdy ta fala się skończy i gdy znów będę przełamywać kolejne fale i walczyć z żywiołem albo z przeciwnościami losu - ocean. Albo życie przyniesie mi kolejną falę, na której będę czuć się wolna i szczęśliwa!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”