Być na fali, być w zgodzie ze sobą

Być na fali, być w zgodzie ze sobą

Aby powstała fala potrzebny jest wiatr…
Bycie na fali oznacza dla mnie, życie w zgodzie ze sobą.
Wtedy można robić niezwykle rzeczy, dla których jedynie nasza wyobraźnia będzie barierą. Życzę samej sobie abym mogła być nieustannie NA FALI i móc poznawać świat jak wtedy, na pierwszej zagranicznej podróży, która była spełnieniem moich marzeń. Wtedy czując ten wiatr we włosach czułam, że jeszcze wiele przede mną.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”