„Być na fali…być falą”

„Być na fali…być falą”

Czy ja wybieram falę, czy fala wybiera mnie? Oddziaływanie jest wzajemne. Gdy trafiają na siebie dwie czyste siły natury, oddziałują wzajemnie z tą samą siłą. Gdy już spotkają się, podążają w tym samym kierunku z mocą większą niż suma ich pojedynczych temperamentów. Synergia. Tu i teraz. Spoczynek jest ruchem, ruch spoczynkiem. Nie ma rywalizacji miedzy nami. Nikt nie chce być pierwszy. Ja i fala będziemy na mecie w tej samej chwili. Przeżycie zaczyna być wspomnieniem. Koniec? Nie, początek. Tu i teraz. Bez odwracania się czuję naturę przyciągania. Nie śpieszę się. Czekam na właściwy moment, gdy przyjdzie ta fala. Przygotowuję się. Jestem przygotowany, by znów czuć to subtelne i potężne odziaływanie natury. Znów jestem na...staję się falą. Pozwalam fali stać się mną. Cykl. Za każdym razem uważniej i pełniej. Żyję.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”