Być na fali

Być na fali

"Być na fali" jest dla mnie pojęciem wielowymiarowym. Staram się żyć pełnią życia, czerpiąc radość z małych rzeczy. Wszystko dookoła przemija jak fala, dlatego często pływam pod prąd robiąc to, co kocham. Nieprzewidywalność codzienności pozwala mi brać życie, jakim jest. I to jest piękne! Na pewne rzeczy nie mam wpływu, ale mam wpływ na to, jak chcę żeby wyglądało moje życie. Jestem na fali, bo jestem szczęśliwa. Jestem spontaniczna. Jestem kolorowa. Jestem oryginalna... a przede wszystkim jestem sobą!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”