Być na fali

Być na fali

Dla mnie być na fali to moment kiedy wszystko ci wychodzi w życiu, ale nim tak będzie trzeba być cierpliwym i działać konsekwentnie i skrupulatnie, bo każdy kto jest na fali najpierw był pod nią. Ja w swoim życiu mimo tego ile razy byłam pod nią to zawsze wierzyłam, że przyjdzie ten dobry czas. Nawet jeśli nie jutro, nie za tydzień czy miesiąc, ale wierze że prędzej czy później przyjdzie :)
A tak przy okazji spróbować surfingu od zawsze było moim marzeniem, więc niezależnie od tego kto wygra, świetnia inicjatywa :)
Pozdrawiam,
Paulina

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”