Być na fali

Być na fali

Być na fali. To tak wiele znaczy. Dosłownie można być na fali, oddając się szaleństwom w sportach wodnych czy to surfując na desce surfingowej, windsurfingowej, kitesurfingowej czy na desce SUP. Być na fali to też być na topie, robić coś modnego i popularnego. Wzbudzać zachwyt i podziw. Być na fali to tworzyć nowe trendy i być pionierem. Być na fali to również być w formie, działać, korzystać z życia, spełniać się, oddawać się pasji i osiągać sukces w tym co się robi. Być na fali to także być pijanym…. Bywam na fali w każdym aspekcie. Oprócz ostatniego :D Upijam się tylko przygodą, podróżowaniem i sportem. Bywam na fali fizycznie, pływając na desce SUP oraz kreując nowe sposoby pływania - ostatnio wymyśliłam technikę szpagatową (dla zabawy :D). Jestem instruktorką jogi, trenerką i terapeutką - moja praca to moja pasja. Dlatego cały czas jestem w ruchu, przemieszczam się, uczę i działam.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”