Być na Fali

Być na Fali

Życie to ciągłe przypływy i odpływy, symfonia doświadczeń, które kształtują naszą podróż. Czasami znajdujemy się w wyjątkowym stanie, w którym wszystko wydaje się harmonijnie układać, popychając nas do przodu dzięki przypływowi energii i pozytywności. „Być na fali” to być w stanie synchronizacji z otaczającym nas światem, podobnie jak surfer na grzbiecie fali. Pozytywne nastawienie staje się naszym domyślnym trybem, wpływającym na nasze myśli, działania i interakcje. Wyzwaniom, które w przeciwnym razie wydawałyby się zniechęcające, stawiamy czoła. Ta pozytywność z kolei promieniuje na zewnątrz, wpływając na nasze relacje, pracę i ogólne samopoczucie. To czas poczucia witalności, który napełnia każdą chwilę radością życia. Otwierają się nowe możliwości. To tak, jakby wszechświat spiskował, aby przedstawić nam mnóstwo drzwi czekających na otwarcie. Jestem na fali, czyli płynę z prądami entuzjazmu ku moim marzeniom.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”