Być na fali

Być na fali

„Bycie na fali” to dla mnie czas, w którym mogę poświecić się moim pasjom i rodzinie. Po narodzinach moich synów pasje jakimi były motocykle, a dokładnie stunt, czyli jazda na jednym kole zeszły na drugi plan. Całe szczęście mam jeszcze snowboard i surfing. Jedno i drugie z racji braku czasu robię rzadko, ale towarzyszą mi w tym dzieci wiec mam okazje ich uczyć i cieszyć się razem z nimi uczuciem jakim jest właśnie stan „bycia na fali”. Wtedy zapominamy o wszystkim i cieszymy się wspólnie spędzonymi chwilami i „łapaniem fal”. Zapraszam do krótkiego materiału w którym pokaże jak to wygląda. Pozdrawiam :D

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”