Być na fali

Być na fali

Czasami dryfowałam. Przyjmowałam rzeczy takimi jakie są. Nic ponad to. Czasami byłam spokojna jak woda mojego ulubionego Morza Bałtyckiego, za spokojna. Czasami byłam jak największy sztorm.
W krótkim czasie stres zabierał mi obraz pięknych rzeczy. A przecież po burzy zawsze wychodzi słońce.
Z czasem nauczyłam się cierpliwości.

A teraz ? TERAZ JESTEM NA FALI. Podejmuję ryzyko, uczę się wykorzystywać moment najlepiej jak potrafię. Nie stoję w miejscu. Poruszam się, płynę z prądem. Co to znaczy ? Zaczynam od małych rzeczy, chwytam wiatr w żagle i zanim się obejrzę jestem już kawałek dalej. Żyję. Tak po prostu. Gdy mi nie wyjdzie, czekam. Czekam na kolejną okazję z uśmiechem bo najważniejsze to zawsze być, nie rezygnować. Próbuję i próbuję. Akceptuję to co mi się przytrafia i wykorzystuję to !

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”