Born to be wild

Born to be wild

Od kiedy byłam nastolatką i w czasie buntu odkryłam, że mogę sama ustalać swoje granice i jednocześnie tylko ja mogę je przesuwać, stało się dla mnie jasne, że chcę w życiu spróbować wszystkiego. Surfing był dla mnie zawsze idealną kwintesencją tego, jak poddając się sile natury muszę jednocześnie z nią współgrać. Rok temu pierwszy raz udało mi się wejść na deskę podczas obchodów moich 40-tych urodzin na Teneryfie i zakochałam się w tym poczuciu bycia częścią wszechświata. Totalne odpuszczenie granic przy jednoczesnym poczuciu flow i tej jedności z dziką naturą. Totalna wolność w byciu tym samym poddaną oceanowi. Na fali odkryłam jak pięknie jest oddać swoje granice żywiołowi. I stać się jego częścią. Bez walki. Teraz staram się tego samego doświadczać także poza deską. I pięknie płynie 🥰

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”