Bo ja uwielbiam to!

Bo ja uwielbiam to!

To było chyba każdego faceta od lat dziecięcych marzenie: motocykl - myśl o nim jest niczym twórcze natchnienie. Ciągle patrzyłem na różne oferty, katalogów z nimi miałem już całe sterty. Wreszcie tak potężnego dróg zdobywcę ujrzałem w garażu, wsiadłem na niego i dodałem gazu. Zapragnąłem zostawić za sobą życia troski poczuć wiatr we włosach, słyszeć jedynie bulgot boski. To jest cudne, bo czuję wówczas drgawki na całym ciele, mogę jeździć i jeździć, przemierzać szlaków wiele. Zawsze w lato ten zmysł wędrowca we mnie się rozbudza i motocyklowego pragnienia nawet towarzyska uczta nie ostudza. Marzeniami szos ku kolejnemu latu uciekam, bo wtedy znowu będę na fali i nie będę narzekać.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”