Beztroska

Beztroska

Bycie na fali dla mnie to chwila, w której namacalnie spełniam swe marzenia i pragnienia nawet te najdrobniejsze. A z marzeń składa się moje życie. To bycie ciągle w ruchu i poznawanie nowego (ale z odpowiednim czasem na odpoczynek). Kocham podróżować, kocham festiwale, kocham poznawać nowych ludzi, kocham żyć i kochać! Czy jestem na fali? Aktualnie tak, choć wiadomo, że nie zawsze tak jest i czasem trzeba płynąć do tyłu albo bez wioseł ;) Niby nie samymi marzeniami człowiek żyje… to nie prawda!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”