Bez ograniczeń

Bez ograniczeń

Surfing wyzwala we mnie bardzo różne uczucia. Z jednej strony pomaga mi zapomnieć o codzienności i zrelaksować się, ale dodaje mi także dużo energii. Nie ma nic bardziej odprężającego niż rozpoczęcie albo zakończenie długiego dnia na desce surfingowej. Szczególnym doświadczeniem, które pozostało w mojej głowie, była podróż do Portugalii w lipcu 2021 roku. To właśnie tam na plaży Guincho udało mi się złapać moją pierwszą falę jak i doświadczyć pralki :D Pierwszy raz poczułam kompletną wolność, jakikolwiek brak ograniczeń. Wtedy zrozumiałam, ile daję szczęścia złapana fala. Dla mnie bycie na fali to podążanie za swoimi marzeniami, pragnieniami. Życie w zgodzie i harmonii z samym sobą. To również przekraczanie swoich barier, lęków. Byłoby cudownie przeżyć to jeszcze raz w Portugalii 😊

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”