Bałtycka Fala

Bałtycka Fala

Być na fali to odnosić sukces mimo przeciwności losu. Każdy może się tam znaleźć, ale tylko od nas samych zależy czy na tej fali się utrzymamy. Ciężka praca przynosi efekty. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, bo czasami pędząc do przodu nie zauważamy i nie cieszymy się z małych rzeczy. Lepiej łapać małe fale i cieszyć się chwilą, a nie czekać bez ruchu na tą jedną wymarzoną falę, która może nie nadejść tak szybko. Doceniajmy to co mamy, a będziemy szczęśliwsi. Cieszę się z łapania fal na Bałtyku ale czas na fale w Portugalii :)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”