Balans

Pomysły płyną bez wysiłku, rozwiązania przychodzą naturalnie, a praca i działania napędzane są przez silne poczucie celu. Inspiracja ma swój własny rytm i dynamikę, a kiedy „płyniesz na fali”, możesz wykorzystać tę energię, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Łapiąc falę, próbujemy utrzymać się na niej jak najdłużej. Utrzymanie balansu pomiędzy życiem w wielkim mieście a byciem „na fali inspiracji” polega na odnajdywaniu harmonii pomiędzy miejskim środowiskiem a twórczym dobrostanem. Zmieniające się rytmy i wyzwania życia miejskiego można porównać do ruchu fal.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”