Bądź jak woda

Bądź jak woda

Nie zawsze jesteśmy na fali, nie zawsze są fale i nie zawsze jest pogoda, ale zawsze możemy wykorzystać to co daję nam natura. Oczywiście miło jest spędzać czas w taki sposób w jaki sobie zaplanowaliśmy, ale czasami musimy być elastyczni i musimy dostosować się do warunków w jakich się znajdujemy. Tak też było w moim przypadku i historii tego zdjęcia. Choć czuję się wojownikiem( z wewnętrznym ZEN) i aby dojechać nad morze musiałem stoczyć kilka bitew w tym największą z PKP(kto podróżował w akcje ten wie) i ich brakiem informacji to najważniejszą bitwę z pogodą, a właściwie z brakiem wiatru, musiałem podać. Oczywiście pływanie na Sup-ie nie daję tyle adrenaliny co pływanie na Kitesurfingu czy Windsurfingu( na który się wybierałem) ale w sposób nieoczywisty łączy człowieka z naturą i potrafi wyciszyć myśli niczym godzinna sesja medytacji.
Nie zawsze mamy to co chcemy, ale zawsze możemy wykorzystać to co mamy.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”