Aura

Zmienności, przeobrażenia, niestałość, odrodzenie. Woda to życie. Suma oddechów i chwil zapierających dech w piersiach. Spokój umysłu i energia duszy. Ten moment kiedy oddycham pełną piersią, czuje radość i wiatr w skrzydłach, to jest ten czas kiedy jestem na fali. Wszystko wydaje się aksamitne i ekscytujące. Muzyka wody i odgłos przestrzeni pobudza, motywuje, napełnia energią. To jest moja fala, jestem na niej, płynę i daje się jej ponieść.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”