Art of noticing

Art of noticing

Być na fali to być wolnym, żyć według własnych zasad i wartości, ale mając przy tym szacunek do innych i do otaczającej nas natury. Kiedy potrafimy czerpać inspiracje i naukę z siły żywiołów, energii ludzi i swojej duszy - wtedy wolność nabiera prawdziwego sensu. Ważne, żeby pamiętać, że nie zawsze uda nam się być "na fali", choćbyśmy próbowali ze wszystkich sił... Czasami zdarzają się potknięcia, nieprzychylne wiatry czy inne przeszkody, ważne, żeby znaleźć w sobie motywacje by płynąć dalej ucząc się na błędach i definiując swoją własną wolność.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”