39 lat życia na fali lodowej

39 lat życia na fali lodowej

Pan Janusz od 1984 roku prowadzi lokal „Lodowa Chata”. Maszyna co 48h mieli śmietankę z jagodami, czy czekoladą. I dokładnie w ciągu dwóch dni schodzą lody. Od prawie 40 lat. Jak mówi Pan Janusz: „to jest życie na fali”. Jednak ani zmiana systemu, ani Algida, ani inflacja - nic go nie zmiotło z rynku. Dzieci do dziś wybierają lody z automatu. Jedno z „dzieci” w tym roku zaczyna kręcić film o jego lokalu, a innej dzieci dzieci codziennie zostawiają laurki z lodami. Nie jeden surfer, by pozazdrościł.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”