Kuba Kuzia

O twórcy

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Obejrzyj video

Nagrodzona praca

Na fali… nie na spokojnym oceanie, podczas sztormu, bez deski

Dla mnie być na fali to znaczy płynąć zgodnie z nurtem życia, jakie sami uważamy za słuszne. W każdej następnej chwili jesteśmy najmądrzejsi i dobrze wiemy, co jest dla nas właściwe. Choć niektóre wybory wyglądają czasem na błędne, to bez tych doświadczeń nie moglibyśmy ciągle się ulepszać, stawać najlepszą wersją siebie. By być na fali, […]

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Wszystkie zgłoszenia z etapu I:

SEA CALLS ME HOME

Wolność

Zakładam złotą kiecę i lecę

„Być na fali” – wyrażenie potoczne w języku polskim

Fale osobiste

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”