Kinga Ratajczyk

O twórcy

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Obejrzyj video

Nagrodzona praca

Ruch. Muzyka. Autentyczność.

Co to znaczy „Być na fali”. Każdy inaczej to interpretuje dla jednych może to być związane z wodą, dla kogoś coś kompletnie innego, u mnie wygląda to troszeczkę inaczej. Jestem tancerzem i te słowa znaczą dla mnie bardzo dużo. Breakdance staje się dla mnie nie tylko formą wyrażania artystycznego , ale także jest sposobem na […]

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Wszystkie zgłoszenia z etapu II:

Carpe diem, czyli chwytaj dzień – zły link

Na falach słońca

Od wypalenia zawodowego do zimy na fali

Fale Przyjaciół <3

Razem możemy wznieść się ponad fale

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”